Tribal NSS100

Je krásný a dlouho jsem ho sháněla :-) Super, díky M

• , zakoupeno v Modnidoplnky.cz

pěkný s řetízkem od Tribalu

• , zakoupeno v Šperky.cz

• Skvěle se hodí na řetízek!

Vybrala jsem tento přívěšek, protože jinde jsem ho nemohla sehnat, a osobě které jsem ho darovala, byla velmi okouzlena.

Materiál
ocel
Určení
unisex
Typ
křížek
Barva
ocelová

Tento přívěsek je dodáván bez řetízku.

Tento výrobek je zhotoveny z chirurgické oceli vysoké jakosti s označením 316 L. Ocel odolává oxidaci a udržuje si svůj šarm a lesk. Výrobek je povrchově opracován unikátní technologií elektromagnetického leštění. Tato technologie odstraňuje nepatrné nerovnosti z povrchu šperku s cílem jeho mikro vyhlazení.

• Velká spokojenost

Je krásný a dlouho jsem ho sháněla :-) Super, díky M

• , zakoupeno v Modnidoplnky.cz

pěkný s řetízkem od Tribalu

• , zakoupeno v Šperky.cz

• Skvěle se hodí na řetízek!